Çağrı Merkezi: 0505 938 24 59

Zincirli Scuba Crep Kumaş Etek & Crop Takım

320,00 TL
Stok Kodu 05608
Barkod 10000005608
Marka Pagobutik
Tahmini Kargo Süresi 3-5 gün
Ürün Açıklaması

Zincirli Scuba Crep Kumaş Etek & Crop Takım

Yorumlar
Yorum Yap
Değişim & İade
Değişim/İade

 

Siparişiniz elinize ulaştıktan sonraki 7 gün içerisinde memnun kalmadığınız veya sorun yaşadığınız ürünü değişim/iade talebinde bulunma hakkına sahipsiniz. Bu süre dışında yapılan iade/değişim başvuruları incelemeye alınmamaktadır. Bunu dikkate alarak iade/değişim yapkak istediğiniz ürünü/ürünleri 7 gün içerisinde tarafımıza kargolayıp istediğiniz talebi belirtmeniz gerekir.

İade ve değişim için ilerleyeceğiniz adımlar aşağıdaki gibidir:

  1. Hesabım > Siparişlerim bölümünde değişim/iade yapmak istediğiniz siparişi bulun
  2. İade talebi oluştur seçeneğini seçin
  3. Gelen formu iade ya da değişim yapacak şekilde doldurup gönderin
  4. (Bunların yerine aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak da iade/değişim talebinde bulunabilirsiniz.)

NOT: Eğer “İade Talebi Oluştur” kısmını göremiyorsanız iade ve değişim vakti geçmiş demektir.

 

- İade ve değişim talebinde bulunulan ürünlerin kullanılmamış ve deformasyona uğramamış olması gerekmektedir. Aksi takdirde bu firmanın bir hatası değil; kullanıcı hatası olarak görülecektir.

- İade/Değişim Ürünleri FATURASI ile birlikte PTT KARGO ile adres kısmına,firmamızın kargo anlaşma kodu olan :103487364 no.'su yazılması yeterlidir. Karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. (PTT Kargo dışındaki kargo firmaları ile gönderilen ve faturasız olarak gönderilen kargolar kabul edilmemektedir.)

- İade KARGO MASRAFLARI TARAFIMIZA AİTTİR.Değişimlerde değişim için gönderilen ürün kargo bedeli firmamıza ait olup,değişen ürün tekrar kargoya verildiğinde,kargo ücreti alıcı tarafından karşılanır 

- Faturanın arkasında bulunan Değişim/İade formu mutlaka doldurulmuş olmalıdır.

- Kargo esnasında zarar görmüş, defolu ürünler, sipariş verilen renk ve bedende gelmeyen ürünler iade kapsamına girmektedir.

- Gönderdiğiniz kargo tarafımıza ulaştıktan sonra kontrolden geçer ve Pagobutik.com tarafından sizinle iletişime geçilerek iade/değişim işlemleri yapılır.

- Ücret iadeleri 1 hafta içerisinde yapılmaktadır.

- İade ücretini hesabınızda görmeniz birkaç günü alabilir. Bu durum ise tamamen bankanızla ilgilidir. Pagobutik.com bu duruma müdahale edemez.

 Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin,tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi,taksitli olarak yapılmaktadır.Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Pagobutik.com,un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

 

Dilerseniz çağrı merkezimizi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz

Çağrı Merkezi İletişim Hattı:

 

Telefon: 05059382459
WhatsApp: 05059382459
e-mail: info@pagobutik.com
PTT Kargo Anlaşma Numaramız: 103487364 -Pagobutik
Adres: 1444 sk.No:11/f Alsancak İzmir

 

 
Teslimat
Teslimat

Sistemimize düşen siparişler aynı gün içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir.

Siparişlerinizin gönderim süreci özenle takip edilmektedir. Siparişiniz sisteme düştükten sonra 2 (iki) aşamalı kontrolden sonra paketleme aşamasına geçmektedir.

  1. ÜRÜN KARŞILAŞTIRMA: Sipariş ettiğiniz ürünler ile gönderim için hazırlanan ürünlerin karşılaştırması yapılır.
  2. KALİTE KONTOL: Pagobutik.com'dan sipariş ettiğiniz ürünler en ince ayrıntısına kadar incelenmektedir. Defo, leke, yırtık, sökük gibi hataları bulunmaması halinde siparişiniz paketleme aşaması geçmektedir.

Kargo firmasına teslim edilen sipariş 1-4 iş günü içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Bu süre bulunduğunuz konuma ve hava şartlarına göre değişiklik gösterebilir.